TV Novi Bečej

Sport

Futsaleri „Tise“ pobedom zatvorili sezonu

Sanja Milenković | 20. april. 2021. | 11:47 | Sport

Futsaleri „Tise“ sinoć su na domaćem terenu zatvorili sezonu trijumfom nad ekipom „Banjice“ iz Beograda rezultatom 4:3 i, sa osvojena nova 3 boda, zauzeli 5. mesto na tabeli Druge futsal lige Srbije. Prvi pogodak u korist domaćina upisao je Tomić u 7. minutu na šta se, samo 2 minuta kasnije, nadovezao Stojković uspešno realizovanim penalom. Usledio je odgovor Krstića u 15. a zatim i Tomčića u 18. minutu utakmice što je ujedno i bio rezultat prvog poluvremena. Nakon odmora, skor na semaforu na 4:1 promenio je Stojković u 27. minutu izvedbom još jednog penala, da bi na isti način rezultat gostujuće ekipe popravio Kanjevac u 34. minutu meča. Na listu strelaca upisao se i Krstić samo minut kasnije, ali je uprkos dobrom otporu do samog zvuka sirene, gostujuća ekipa ostala poražena.

Blažin je nakon letnje pauze najavio i promenu sastava ekipe i iskoristio priliku da igračima susednog Bečeja čestita prelazak u viši rang takmičenja. Na zasluženim mestima na tabeli su, zaključuje Blažin, i drugoplasirana „Loznica grad“ koju prati ekipa „Ivanjice“.