TV Novi Bečej

Sport

„Jastrebac“ uzeo bodove novobečejskim futsalerima

Sanja Milenković | 2. mart. 2021. | 12:10 | Sport

Futsaleri „Tise“ poraženi su sinoć na domaćem terenu u meču protiv „Jastrebca“ iz Blaca rezultatom 4:3. Prvo poluvreme, posle neizvesne borbe, završeno je izjednačenim rezultatom (1:1), nakon pogotka Tomića u 11. i brzog odgovora Cvetanovića u 13. minutu utakmice. Nastavak meča otvara Tomčić golom već u 1. minutu, ali Cvetanović još jednom uspešno šutira i rezultatski ponovo stiže domaćina. Usledilo je nadigravanje dve ekipe, kada je u mrežu domaćeg tima, u 31. minutu, loptu plasirao Miljković, da bi minut kasnije Tomčić ponovo vratio rezultatsku neizvesnost. Strelac gola koji je odlučio pobednika bio je Spasić, 5 minuta pred kraj meča i time doveo u pitanje šansu novobečejskih futslera da zauzmu jedno od prva 3 mesta na tabeli  Druge futsal lige srbije.

Utakmicu je obeležio i crveni karton trenera Dejana Stanojeva koji je izrazio nezadovoljstvo suđenjem.

Futsalere “Tise” u narednom, 16. kolu, očekuje gostovanje ekipi Loznice.

Nakon poraza na domaćem terenu, Klub malog fudbala „Tisa“, sa osvojena 22 boda, ostaje na 6. mestu na tabeli Druge futsal lige Srbije.