TV Novi Bečej

Sport

Futsaleri „Tise“ nerešeno za kraj polusezone

Sanja Milenković | 7. decembar. 2020. | 9:20 | Sport

Juče je u Sportsko rekreativnom centru „Jedinstvo“ u Novom Bečeju odigrana zaostala utakmica 10. kola Druge futsal lige Srbije gde je domaci klub „Tisa“ ugostio ekipu „Zufo“ iz Bujanovca. Gostujuća ekipa doputovala je vidno oslabljena sa svega 7 igrača što ih nije sprečilo da iznedade domaću ekipu golovima Dimitrijevića u 5. i 6. minutu utakmice. Prvi gol za Tisu postiže Ilić u 16. minutu da bi minut pre kraja prvog poluvreman Iseni postigao pogodak i svoju ekipu odveo na odmor rezultatom 3 prema 1. U 3. minutu drugog dela utakmice Tomić uspeva da smanji rezultatski zaostatak, ali svojim drugim golom u 26. minutu Iseni vraća prednost od 2 gola svojoj ekipi. Domaćina do izjednačenje dovode Tomić u 28. i Ilić u 40. minutu koji pogotkom stavlja tačku na meč i rezultat od 4:4.

Nakon završetka jesenjeg dela sezone, igrače „Tise“ očekuje KUP utakmica protiv susednog Bečeja već naredne nadelje, nakon čega futsaleri odlaze na zasluženi odmor. Početak priprema za prolećnu polusezonu planiran je u drugoj polovini januara, najavio je Blažin.

Nastavak prvenstva planiran je za 5. februar ukoliko to zdravstvena situacija u zemlji dozvoli, nada se Blažin.

Polusezonu ekipa „Tise“ završava na 6. mestu na tabeli Druge futsal lige Srbije sa osvojenih 18 bodova iz 11 odigranih utakmica gde su zabeležili 5 pobeda, 3 poraza i isto broj nerešenih rezultata.