TV Novi Bečej

Sport

Futsaleri „Tise“ remizirali sa Loznicom (8:8)

Sanja Milenković | 20. oktobar. 2020. | 11:53 | Sport

Futsaleri „Tise“ odigrali su sinoć u hali Sportsko rekreativnog centra „Jedinstvo“ uzbudljiv meč protiv ekipe „Loznice“ u okviru 5. kola Druge futsal lige Srbije. Već u 2. minutu, Avramović, igrač trenutno drugoplasirane gostujuće ekipe postigao je čak 2 pogotka, nakon čega su se naizmenično tresle mreže na golu oba tima pogotcima futsalera „Tise“ Čičića i Tomčića, uz 2 gola Stojkovića od kojih je jedan bio u korist gostujuće ekipe, kao i Lozničana, Vuletića i Maksimovića. Nakon  odmora, golovi su nastavili da se nižu, pa se uspešnim šutevima domaćih igrača, Tomčića, Celina i Stojkovića, ali i Milašinovića, Vuletića i Rosića iz gostujuće ekipe, stiglo do vođstva Loznice sa rezultatom 8:7, nakon čega Čičić u uzbudljivoj završnici, u poslednjem minutu, dovodi do izjednačenja. Trener Kluba malog fudbala „Tisa“, Ivan Blažin, istakao je da je ovakav otpor relativno mladog protivnika bio očekivan, ali da su se, kao i uvek, nadali pobedi.

U narednom kolu Druge futsal lige Srbije, igrače „Tise“ očekuje gostovanje ekipi „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca.