TV Novi Bečej

Sport

„Tisa“ doživela prvi poraz u sezoni

Sanja Milenković | 29. oktobar. 2019. | 15:07 | Sport

U poslednjoj utakmici 7. kola, Klub malog fudbala „Tisa“ ostao je bez titule neporaženog pretrpevši prvi poraz u jesenjem delu sezone 2019/2020 od ekipe Sopota rezultatom 4:3. Rezultat je bio izjednačen do samog finiša utakmice, kada je 7 sekunde pre zvuka sirene igrač gostujuće ekipe, Nikola Đurić, postigao pogodak i time zapečatio pobedu svog tima. Pogotke za domaći tim postigli su Milan Čičić u 1. minutu, Đorđe Celin u 9. i Veselin Guberinić u 12 minutu utakmice.

Klub malog fudbala „Tisa“, sa osvojenih 12 bodova trenutno deli 2. mesto sa još 5 timova na tabeli Druge futsal lige, a priliku da osvoje nove bodove imaće na utakmici zakazanoj za 1. novembar, kada ih očekuje gostovanje ekipi Smedereva.