TV Novi Bečej

Sport

Futsaleri „Tise“ lakše dišu sa nova 3 boda

Sanja Milenković | 16. mart. 2021. | 11:41 | Sport

Igrači kluba malog fudbala „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca pružili su proteklog vikenda, u novobečejskoj hali, neočekivano dobar, ali ipak nedovoljno jak otpor futsalerima „Tise“ koji su, nakon dramatičnog završetka, utakmicu ipak rešili u svoju korist, rezultatom 4:3. Gostujuća ekipa nastupila je snažno i golovima Stefana Nedeljkovića u 10. i Nebojše Milankovića u 11. minutu napravila prednost koju je već u 14. na 2:1 smanjio Nikola Tomić. Samo dva minuta kasnije, u korist “Metalca”, stigao je odgovor Jovice Petrovića, da bi nakon drugog pogotka Tomića igrači otišli na odmor sa rezultatom 3:2. U napetom nastavku mrežu gostujućeg gola zatresao je Strahinja Ilić u 24. minutu, a nerešeni rezultat  u pobedu i nova 3 boda na tabeli Druge futsal lige Srbije pretvorio je Veselin Guberinić, samo 8 sekundi pre zvuka sirene. Nakon uzbudljivog meča, nažalost, usledilo je i nesportsko ponašanje pojedinih igrača, pa su tako uručena i 2 crvena kartona: Vladanu Koljajiću i Aleksi Sredojeviću.

U nastavku prvenstva očekuje ih gostovanje ekipi “Forum” iz Vršca, najavio je Ivan Blažin, trener KMF “Tisa”.

Sa nova 3 boda, a ukupno osvojenih 25 iz do sada odigranih 17 utakmica, gde su zabeležili 7 pobeda, 6 poraza i 4 remija, Klub malog fudbala “Tisa” zauzeo je 5. poziciju na tabeli.