TV Novi Bečej

Sport

Košarkaši „Jedinstva“ novom pobedom izbili na čelo tabele

Sanja Milenković | 8. mart. 2021. | 9:18 | Sport

Nakon dramatičnog završetka meča 2. kola plej-auta Prve muške regionalne lige grupe Sever, košarkaši „Jedinstva“ trijumfovali su nad ekipom „Topole“ rezultatom 83:82, kada je uz zvuk sirene, šutom za 3 poena, Rnjak preokrenuo rezultat i time rešio pitanje pobednika. Rezultat po četvrtinama kretao se 21:19 u prvoj, u drugoj 23:17, 17:21u trećoj, najboljoj za gostujući tim, koji je i u poslednjoj četvrtini upisao bolji učinak 22:25. Najkorisniji igrač za novobečejsko „Jedinstvo“ ovoga puta bio je Šućur sa postignuta 22 poena, a parirao mu je Milović koji je timu iz Bačke Topole doneo 21 bod. Bila je ovo 3. uzastopna pobeda, od kojih su dve ostvarene u okviru plej-auta, podsetio je sportski direktor Košarkaškog kluba „Jedinstvo“, Srđan Vokić.

Sa osvojenih 13 bodova iz odigranih 8 utakmica, od kojih su 5 pobede, a 3 porazi Košarkaški klub „Jedinstvo“ izbio je na čelo tabele plej-auta Prve muške regionalne lige grupe Sever.