TV Novi Bečej

Sport

Futsaleri poraženi na domaćem terenu, nova šansa u Obrenovcu

Sanja Milenković | 17. februar. 2021. | 11:27 | Sport

U okviru 13. kola Druge futsal lige Srbije, Klub malog fudbala „Tisa“ na domaćem terenu snage je odmerio sa ekipom Ivanjice i tom prilikom pretrpeo poraz rezultatom 4:2. Nakon oštrog starta gostujuće ekipe i pogodaka Vukašinovića u 4. Radonjića u 8. i Maričića u 13. minutu meča, igrač plavih Ilić uzvratio je golom u 17. minutu nakon čega ekipe odlaze na odmor (3:1). Domaći tim drugo poluvreme otvara agresivnijom igrom i pogotkom Tomića u 33. minutu popravlja rezultat, ali je Vukašinović u 37. minutu po drugi put zatresao mrežu domaćina i time stavio tačku na utakmicu. Bio je to susret sa očekivano jakim protivnikom, zaključio je trener „Tise“, Ivan Blažin.

Mrežu ekipe Kluba malog fudbala „Tisa“ od ove polusezone čuva novi golman Nemanja Janićijević, otkriva Blažin i dodaje da ih pretrpljeni poraz neće sprečiti u nameri da do kraja sezone zauzmu mesto na samom vrhu tabele.

Nakon poraza u meču protiv ekipe Ivanjice, „Tisa“ je sa osvojenim 21 bodom zauzela 6. mesto na tabeli Druge futsal lige Srbije.