TV Novi Bečej

Sport

Tiski bedem previše snažan za bečejske futsalere

Sanja Milenković | 26. novembar. 2019. | 14:42 | Sport

Klub malog fudbala „Tisa“ zabeležio je još jednu pobedu na domaćem terenu, ovoga puta u meču protiv ekipe susednog Bečeja rezultatom 10:2. Na utakmici 11. kola druge futsal lige Srbije, pred punim tribinama domaćih, ali i gostujućih navijača, golove za „Tisu“ postigli su Tomić u 9, 12. i 38. minutu, Guberinić u 13, Čičić u 19. i 33, Tomčić u 23. i 24, kao i Celin u 25 i Vinović u 28. , dok su strelci za gostujući tim bili Stanić u 22. i Vorgučin u 37. minutu. Razlika na semaforu bila bi možda i veća da na mreži gostujućeg tima nije stajao Sava Vadaski koji je zaustavio čak 14 šuteva novobečejske ekipe, što je ipak bilo nedovoljno da nadmudri poteze iskusnih novobečejaca, slaže se i trener „Tise“, Ivan Blažin.

Ekipa „Tise“ u naredne dve nedelje odigraće zaostale utakmice 4. i 5. kola Druge futsal lige Srbije gde ih očekuje gostovanje „Radničkom 2010“ iz Niša, nakon čega dočekuju ekipu Ivanjice.