TV Novi Bečej

Sport

„Tisa“ ređa pobede i u Drugoj futsal ligi

Sanja Milenković | 30. septembar. 2019. | 13:49 | Sport

Futsaleri novobečejske „Tise“ ugostili su ekipu „SAS-a“ iz Zrenjanina u okviru 3. kola Druge futsal lige Srbije. Bila je to veoma uzbudljiva utakmica sa puno šansi i preokreta, gde su domaći igrači, nošeni atmosferom sa tribina, uspeli da ostvare 3. pobedu u nizu i savladaju zrenjaninsku ekipu rezultatom 4:3. Ekipa „SAS-a“ dolazi do prednosti u 8. minutu preko Aranitovića da bi u istom minutu Guberenić izjednačio, a 3 minuta kasnije Aleksa Škoric postigao prvi gol na ovoj utakmici i vratio rezultatsku prednost od 2:1, što je rezultat sa kojim igrači odlaze na odmor. Domaci tim se budi u drugom poluvremenu i golovima Celina u 23. i Tomica u 32. minutu preokreće rezultat na 3:2, što trenera gostujuceg tima Batinicu, u poslednjim trenucima meča, navodi da krene na sve ili nista i u ekipu uvede igrača umesto golmana što je urodilo plodom u 38. minutu kada Novaković postiže gol za 3:3. Lazar Letić uspeva da postigne pogodak 23 sekunde pre samog kraja i zaslužno ponese epitet igrača utakmice.

Klub malog fudbala „Tisa“ pauziraće naredna 2 kola, a razlog tome jeste učešće četiri igraca, Čičića, Letića, Guberinića i Tomčića na Svetskom prvenstvu u mini fudbalu koje se ove godine odrzava u Australiji, u gradu Pertu od 01. do 11.oktobra, potvrđuje Blažin.